Yol ile denizin birleştiğini gösteren bu kare İstanbul’un eşsiz güzelliğini, sakinliğini ve huzurlu gününü bugüne taşıyor. 74 yıl önceki Emirgan fotoğrafı İstanbul’un yaşayanları tarafından nasıl hoyratça kullanıldığını gözler önüne seriyor.
Related Posts
Juventus finale yükseldi. Kenan Yıldız detayı
İtalya Kupası yarı finalinde evindeki ilk maçı 2-0 kazanan Juventus, deplasmandaki rövanş karşılaşmasında 2-1 yenilmesine rağmen finale yükseldi. Rövanş karşılaşmasında Lazio, 12. ve 48. dakikalarda Valentin Castellanos’un golüyle 2-0 öne geçerken …
Süper Lig’den düşmüşlerdi! Ankaragücü’nde Emre Belözoğlu kararı
Trendyol Süper Lig’de küme düşen Ankaragücü, teknik direktör Emre Belözoğlu ile yolların ayrıldığını açıkladı.
80 ülkeden peyzaj mimarları İstanbul’da buluşacak: İklim krizine karşı toplanacaklar
Uluslararası Peyzaj Mimarları Federasyonunun 60. Dünya Kongresi, TMMOB Peyzaj Mimarları Odasının ev sahipliğinde, “Dünya için Kırmızı Kod” teması ile 4-6 Eylül’de İstanbul’da düzenlenecek.